ENGLISH   İletişim     e-mail  
ANA SAYFA
URUNLER
HAKKIMIZDA
TEKNIK SERVIS
ILETISIMÇoğaltma izlemek Raporu üzerinde Casio MRG-7500BJ-1AJF ile Değerlendirilmesi Titanyum kasa ve bilezik ile son derece dayanıklı DLC (Diamond gibi Karbon) kaplama kazıyın. Düğme ve kilitlenebilir toka. Toka att toka som buton serbest bırakma mekanizmasını devre dışı bırakır kilitlemek için size izin verir etrafında bir anahtar var. Bu gerçekten annat çoğaltma saatler üzerinde fark ettim hiç bir senin MRG hattının benim en sevdiğim fonksiyonlarının tek ve bir şeydir. Neredeyse çizilmeye karşı safir kristal. Özellikle darbeye dayanıklı yapı. Atom kalibrasyon (Japonya, ABD ve Avrupa).

Güneş hakkında iki yıl enerji rezervi, iki enerji tasarrufu modu yanı sıra, düşük pil uyarısı (ikinci el iki saniyelik aralıklarla atlama başlar) ile desteklenmektedir. Rolex saatler çoğaltma Bir saniyenin 1/20 çözünürlük ve 59 dakika 59 saniye 95 maksimum süre kullanma Kronometre. Günlük alarmı. Gün ve tarih (hayır ay) ile otomatik takvim. 29 saat bölgeyi kapsayan 27 şehirde olan Gezegen saat.


Bu muligt också takas mülkiyet şehir dünya zaman modunda olsa yaklaşık üç saniye için en çoğaltma Saat iyi sağ tuşuna basılı tutarak gezegensel saat kenti samt olduğunu. Eller ve saat endeksleri Çok parlak ışıldayan boya. İki 200 metre, ya da yaklaşık 650 metre su geçirmez. 46. ​​8mm 6mm genişliğinde ve 14 yüksek, 113g. Replica Watch Raporu tam makale için tıklayınız.Video Görüntüsü İçin Tıklayınız.
Her Türlü Endoskop Kullanımı
Dezenfektan Bağımsız
Kısa (5Dk) ve Uzun Süreli (20Dk) Dezenfektan Kullanımı
Gelişmiş Elektronik Dizayn
Kaçak Testi (Leakage Tester)
Water in Water Teknolojisi ile çizmeden yıkama
7x24 Teknik Servis Ve Anında Parça Garantisi
Patentli Yıkama Bölümü
Endowash serisi cihazlar Türkiye genelinde dağıtımına başlandı. Teknolojik olarak benzerlerinden bir çok üstün özellikleri olan ....
Tamamı Türkçe menülerden oluşan Endowash serisi tam otomatik Endoskopi yıkama ve dezenfeksiyon cihazları çalışma sırasında ....
Femtomed ® 2015
  Uyarılar
Femtomed Tıbbi Ürünler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi.
Adres : Ferhatpaşa Mahallesi G 25. Sokak No: 24 Ataşehir - ISTANBUL
Tel : 0216 661 2800 Faks : 0216 661 2277 email : info@femtomed.com
 © Copyright by FemtoMed. All rights reserved.