ENGLISH   İletişim     e-mail  
ANA SAYFA
URUNLER
HAKKIMIZDA
TEKNIK SERVIS
ILETISIM
EndoWash serisi tam otomatik endoskopi yıkama ve dezenfeksiyon cihazları gelişmiş dekontiminasyon sistemi ve kolay kullanım ile bir çok cihazda olmayan özellikler ile donanmıştır.

Geliştirilen tekniklerle Endoskoplarda uzun vadede yıkamadan dolayı rastlanan bir çok istenmeyen etkiler Endowash serisi tam otomatik yıkama ve dezenfeksiyon cihazları ortadan kaldırılmıştır.

Tüm cihaz serisinde LCD ekran üzerinden kullanıcılar her türlü işlemi izleyebilir ve istediği değişikliği gerçekleştirebilir.

Endowash Cihazları gastroskop, kolonoskop, duodenoskop, sigmoidoskop, bronkoskop vb. tıbbi cihazlarda rahatlıkla ve güvenle kullanabileceğiniz yüksek teknolojili bir üründür.
Yıkama ve Çoklu Dezenefeksiyon Patentleri
Son teknolojilerin kullanıldığı EndoWash 4101, patentli Endoskop yıkama haznesi ile Endoskopunuzu en ideal ölçülerde yıkar ve dezenfekte eder.

Endoskoplarda ideal çap kıvrılma ölçüsü 42 cm dir. Bu ölçülerden küçük ölçülerde orta vadede Endoskop optik taşıyıcıların kırılma ihtimalinin artacağı ve görüntü kalitesinin düşeceği saptanmıştır. Bu yüzden EndoWash 4101 patentli ideal ölçülerdeki haznesi ile mükemmel temizlik yaparken Endoskopunuzu da uzun vadeli sorunlardan korur.
Her Türlü Endoskop Kullanımı - MultiTypeScope
EndoWash 4101 Dünyada ve Türkiye'de mevcut her 3 marka ( FUJINON, OLYMPUS, PENTAX ) endoskopi cihazlarının tümünün Yıkama & Dezenfeksiyonu için % 100 uyumlu olarak çalışmaktadır.

Ayrıca yıkama haznesinin ortasında bulunan özel koruma bölümü ile her türlü Endosonografi'lerinde dezenfeksiyonunu yapabilirsiniz.
Dezenfektan Bağımsız - MultiDisinfectant
Endowash cihazlarında istediğiniz özelliklerde dezenfektan kullanma için uygun alt yapı bulunmaktadır..

Dezenfektanlarda olabilecek farklı korozyonlara göre cihaz içinde her türlü korozyona karşı uygun malzeme kullanılmıştır.
Kısa (5Dk) ve Uzun Süreli (20Dk) Dezenfektan Kullanımı
Cihazlar üzerinde tek yıkama için kullanılabilecek dezenfektanın yanısıra uzun süreli kullanımda kullanılabilecek dezenfektan için uygun depo ve dozaj sistemi mevcuttur.
Otomatik El değmeden Dezenfektan değişimi ADZ (Automatic Disinfectant Changer)
Endowash Serisi cihazlarda Dezenfektan değişimi otomatik olarak yapılır. El değmeden dezenfektan atık sistemine aktarılarak değişim tamamlanır. Ardından tank otomatik olarak temizlenerek yeni dezenfektan için hazır hale getirilir.
Gelişmiş Elektronik Dizayn
Endowash cihazları full elektronik bir sistem ile donatılmıştır. Cihazda kullanılan tüm hassas denetleyiciler ve ana yönetim elektronik olarak yönetilmektedir.
LCD ekran ile Kolay Kullanım
Cihaz ön panelde bulunan LCD ekran kullanıcı tarafınca tüm işlemlerin rahatlıkla izlenmesini, yönetilmesini ve tüm ayarlamaların kullanıcı dostu LCD yönetim ekranı ile yapılmasını sağlar.
3 Ana program veya Kullanıcının 10 Adet özel programı
Endowash cihazlarında bir çok yıkama ve dezenfeksiyon programı yapılabilmeltedir. Kullanıcı istediği şartları cihazda bulunan programa girebilir istediği süre ve ölçülerde tüm ayarları değiştirebilir.
Yazıcı Opsiyonu İle Döküm Alma
Endowash yıkama sırasında ve sonrasında üzerinde bulunan yazıcı sayesinde her türlü yıkama ve dezenfeksiyon bilgisini yazıcıdan çıktısını alabilir.
Safe Water Cleaning Sistemi ile Tam Steril Yıkama - TriSoft
Yıkamada kullanılan tüm su ve dezenfeksiyon maddeleri tüm süreç içinde özel filtrelerden geçirilmektedir. Filtreler sayesinde tekrar sürece dönmeyen ve endoskopları tıkayabilecek her türlü zararlı parçacık tutulabilmektedir.
Kaçak Testi (Leakage Tester)
Cihaz üzerinde bulunan kaçak testi ile endoskopunuzu dezenfeksiyon süreci başlamadan test edebilir ve süreç içinde zarar görmemesini sağlayabilirsiniz.
Water to Water Teknolojisi ile çizmeden yıkama
Endowash cihazı kesinlikle endoskopların üzerine basınçlı olarak su ve dezenfeksiyon maddesi püskürtmemektedir. Bu sayede orata vadeli endoskoplarda görülen basınçlı sudan kaynaklanan çizilme ve bozunma Endowash yıkama sürecinde görülmemektedir.
7x24 Teknik Servis Ve Anında Parça Garantisi
Endowash Türkiyede üretimi ve montajı gerçekleştirilen bir cihazdır. Bu sayede her cihaza 7x24 teknik servis ve her zaman yedek parça garantisi verilmektedir. Bir çok ithal cihazda rastlanan cihazınız için parça değişme sürecindeki gecikmelerden dolayı uğrama ihtimali olan gelir kaybınız kesinlikle Endowash cihaz sahibi olduğunuzda gerçekleşmez. Cihazınızda uzun süreli ve ciddi bir sorunla karşılaşılırsa size anında kullanımınıza yedek bir cihaz bırakılır ve siz işlemlerinize zaman kaybatmeden devam edebilirsiniz.
Endowash serisinde 4101 Model cihaz ile 1 adet flexible endoskop'un, (gastroskop, kolonoskop, duodenoskop, sigmoidoskop, bronkoskop, vb.) tam otomatik yıkama ve dezenfeksiyonu yapılabilmektedir.

Tüm ürünlerimiz Dünyada ve Türkiye'de mevcut her 3 marka ( FUJINON, OLYMPUS, PENTAX ) endoskopi cihazlarının tümünün Yıkama & Dezenfeksiyonu için % 100 uyumlu olarak çalışmaktadır.

Cihazımızda hemen hemen tüm dezenfeksiyon sıvıları kullanılır. Listemizde olmayan maddeler için teknik servisimize başvurabilirsiniz.

Femtomed ?2024
¡¡ Uyarılar
Femtomed Tıbbi Ürünler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi.
Adres : Ferhatpaşa Mh. 15. Sk. Veysel Dayanç İş Merkezi No: 147/2 Ataşehir / İSTANBUL
Tel : 0216 661 2800 Faks : 0216 661 2277 email : info@femtomed.com
 ?Copyright by FemtoMed. All rights reserved.
endoWash Full Automatic Digital-Intelligent Endoscope Washer & Disinfector Machine Record Systems endoWash Endoskopi Yıkama Ve Dezenfeksiyon Kayıt Sistemleri Dijital görünt?aktarım sistemi nedir? Endoskopi ( gastroskopi, kolonoskopi, rektoskopi, sigmoidoskopi, özofagoskopi, duodenoskopi, bronkoskopi, laparasokopi, artroskopi vs ) US, c kollu rontgen, mikroskop gibi tıbbi görüntüleme cihazlarındaki imajlar?bilgisayara aktarıp arşivleyen, print eden, resimler üzerinde değişiklik yapılmasına ve işaretlemelere olanak sağlayan, video kayıt yapabilen, video kayıt kurgulama yapabilen, CD ve DVD hazırlayabilen sistemin tamamına denir. endoWash endoskopi yıkama ve dezenfeksiyon bilgileri mevcut database ile entegre edilerek endoskopi yıkama bilgileri de arşivlenmektedir