ENGLISH   İletişim     e-mail  
ANA SAYFA
URUNLER
HAKKIMIZDA
TEKNIK SERVIS
ILETISIM





Endowash serisi cihazlar Türkiye genelinde dağıtımına başlandı. Teknolojik olarak benzerlerinden bir çok üstün özellikleri olan Endowash serisi tam otomatik Endoskopi yıkama ve dezenfeksiyon cihazları satışa sunuldu. Endowash cıhazlarında kullanılan tüm parçalar ve aksam en kaliteli parçalardan oluşmuş olup uluslararası yüksek standartlara uygun özelliklerde üretilmektedir.

Cihazlarımızda kullanıcıların tüm güvenliği düşünülmüş olup kullanıcıların dezenfektanların temasını en aza indirgeyecek tüm önlemleri alınmıştır.


Femtomed ?2024
¡¡ Uyarılar
Femtomed Tıbbi Ürünler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi.
Adres : Ferhatpaşa Mh. 15. Sk. Veysel Dayanç İş Merkezi No: 147/2 Ataşehir / İSTANBUL
Tel : 0216 661 2800 Faks : 0216 661 2277 email : info@femtomed.com
 ?Copyright by FemtoMed. All rights reserved.
endoWash Full Automatic Digital-Intelligent Endoscope Washer & Disinfector Machine Record Systems endoWash Endoskopi Yıkama Ve Dezenfeksiyon Kayıt Sistemleri Dijital görünt?aktarım sistemi nedir? Endoskopi ( gastroskopi, kolonoskopi, rektoskopi, sigmoidoskopi, özofagoskopi, duodenoskopi, bronkoskopi, laparasokopi, artroskopi vs ) US, c kollu rontgen, mikroskop gibi tıbbi görüntüleme cihazlarındaki imajlar?bilgisayara aktarıp arşivleyen, print eden, resimler üzerinde değişiklik yapılmasına ve işaretlemelere olanak sağlayan, video kayıt yapabilen, video kayıt kurgulama yapabilen, CD ve DVD hazırlayabilen sistemin tamamına denir. endoWash endoskopi yıkama ve dezenfeksiyon bilgileri mevcut database ile entegre edilerek endoskopi yıkama bilgileri de arşivlenmektedir