ENGLISH   İletişim     e-mail  
ANA SAYFA
URUNLER
HAKKIMIZDA
TEKNIK SERVIS
ILETISIM

Dünyada sadece bir kaç ülkede üretimi yapılan Tam Otomatik Endoskopi Yıkama ve Dezenfeksiyon Cihazları Artık Femtomed ile Türkiyede üretiliyor.

Tamamı yerli sermaye ile kurulan ve bugüne kadar ülkemiz Tam Otomatik Endoskopi Yıkama ve Dezenfeksiyon Cihazı teknolojisi alanında gerçekleştirilen en büyük yatırım olarak nitelenen FemtoMed, Türkiyenin çapında yer alan teknik servisleriyle geniş bir hizmet ağına sahip bulunmaktadır.


Femtomed'in uluslararası standartlardaki ve yüksek kalitede üretmekte olduğu ürünlere Türkiye sathına yayılmış bayii teşkilatının yanı sıra yabancı ülkelerden gelen talepleride karşılar konumuna gelmiştir.

Ürün yelpazesini gelen istemlere göre genişleten Femtomed, ülkemizin en modern Tam Otomatik Endoskopi Yıkama ve Dezenfeksiyon Cihazı üretim tesislerini kurmuştur. Mühendis ve teknik elemanlarının tasarladıkları ve ülkemizin en kaliteli ve yüksek performanslı Tam Otomatik Endoskopi Yıkama ve Dezenfeksiyon Cihazında Türkiye de üretimini gerçekleştirmiştir. Bugün için kalitesi ve çeşidi ile Femtomed ürünleri iç ve dış pazarlarda aranan bir marka konumuna gelmiştir.

Uluslararası ve ulusal standartlara göre Tam Otomatik Endoskopi Yıkama ve Dezenfeksiyon Cihazı üretimi yapan FemtoMed'in müşteri odaklı kalite anlayışı, Ulusal düzeyde hizmet kalitesi TSE onayıyla belgelenmiş; Uluslararası düzeyde ise ISO 9001 - ISO 13485 sertifikaları almaya uygun görülmüştür. Ayrıca, üretimin her aşamasında sürekli kalite kontrolden geçen ürünlerimizin kalitesi ile insan sağlığını koruma altına alan uluslararası CE sertifikasyon belgesinede sahiptir.

Araştırma - Geliştirmeye büyük önem veren Femtomed' in laboratuarlarında en son teknoloji ile üretilmiş test cihazları kullanılmaktadır. "Ülke insanına yapılan yatırım ülke geleceğine yapılan yatırımdır" ilkesi ile Türkiye de üretim tesisleri olan Femtomed'in bünyesinde çalışanlarına eğitime dayalı üretim Femtomed in bu konuya verdiği önemin bir göstergesi olmaktadır.

Femtomed, kaliteli ürün ve hizmetleri ile Türk medikal sektöründe güvence simgesidir...

Femtomed ?2024
¡¡ Uyarılar
Femtomed Tıbbi Ürünler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi.
Adres : Ferhatpaşa Mh. 15. Sk. Veysel Dayanç İş Merkezi No: 147/2 Ataşehir / İSTANBUL
Tel : 0216 661 2800 Faks : 0216 661 2277 email : info@femtomed.com
 ?Copyright by FemtoMed. All rights reserved.
endoWash Full Automatic Digital-Intelligent Endoscope Washer & Disinfector Machine Record Systems endoWash Endoskopi Yıkama Ve Dezenfeksiyon Kayıt Sistemleri Dijital görünt?aktarım sistemi nedir? Endoskopi ( gastroskopi, kolonoskopi, rektoskopi, sigmoidoskopi, özofagoskopi, duodenoskopi, bronkoskopi, laparasokopi, artroskopi vs ) US, c kollu rontgen, mikroskop gibi tıbbi görüntüleme cihazlarındaki imajlar?bilgisayara aktarıp arşivleyen, print eden, resimler üzerinde değişiklik yapılmasına ve işaretlemelere olanak sağlayan, video kayıt yapabilen, video kayıt kurgulama yapabilen, CD ve DVD hazırlayabilen sistemin tamamına denir. endoWash endoskopi yıkama ve dezenfeksiyon bilgileri mevcut database ile entegre edilerek endoskopi yıkama bilgileri de arşivlenmektedir