ENGLISH   İletişim     e-mail  
ANA SAYFA
URUNLER
HAKKIMIZDA
TEKNIK SERVIS
ILETISIM
Firmamız, Türkiye üretimini yaptığı ürünleri, ithalatını ve ihracatını yaptığı ürünlere eğitim alan mühendislerimiz ve teknisyenlerimiz ile satış sonrası teknik servis hizmetini Türkiye genelinde vermektedir.

Düzenli bakımlar ve her aşamada sağlanan yedek parça ve servis desteği ile cihazların yüksek performans altında çalışmaları sağlanır.

Üretimi yapılan ürünlerimizin her zaman bol yedek parça stoğu bulunduğundan müşterilerimiz ürünlerimizi servis mükemmelliği ve anında servis imkanı ile rahatça kullanabilir durumdadır.

Servis Departmanımız; Türk Standartları Enstitüsü'nün TS 12426 "Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi" ile T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü'nün "Satış Sonrası Hizmetleri Yeterlilik Belge"lerine sahiptir.


Teknik Servis taleplerinizle ilgili anında telefon ile yetkili olan merkez İstanbul ofisimizden
(0216 661 28 00) bağlantıya geçebilir, ayrıca gerekli olan durumlarda cihazların bulunduğu yerde destek ile sorun tespit edilerek, giderilmesi sağlanabilmektedir.


Femtomed ?2023
¡¡ Uyarılar
Femtomed Tıbbi Ürünler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi.
Adres : Ferhatpaşa Mh. 15. Sk. Veysel Dayanç İş Merkezi No: 147/2 Ataşehir / İSTANBUL
Tel : 0216 661 2800 Faks : 0216 661 2277 email : info@femtomed.com
 ?Copyright by FemtoMed. All rights reserved.
endoWash Full Automatic Digital-Intelligent Endoscope Washer & Disinfector Machine Record Systems endoWash Endoskopi Yıkama Ve Dezenfeksiyon Kayıt Sistemleri Dijital görünt?aktarım sistemi nedir? Endoskopi ( gastroskopi, kolonoskopi, rektoskopi, sigmoidoskopi, özofagoskopi, duodenoskopi, bronkoskopi, laparasokopi, artroskopi vs ) US, c kollu rontgen, mikroskop gibi tıbbi görüntüleme cihazlarındaki imajlar?bilgisayara aktarıp arşivleyen, print eden, resimler üzerinde değişiklik yapılmasına ve işaretlemelere olanak sağlayan, video kayıt yapabilen, video kayıt kurgulama yapabilen, CD ve DVD hazırlayabilen sistemin tamamına denir. endoWash endoskopi yıkama ve dezenfeksiyon bilgileri mevcut database ile entegre edilerek endoskopi yıkama bilgileri de arşivlenmektedir