ENGLISH   İletişim     e-mail  
ANA SAYFA
URUNLER
HAKKIMIZDA
TEKNIK SERVIS
ILETISIM

EndoWash serisi tam otomatik Endoskopi yıkama ve dezenfeksiyon cihazları tamamı Türkçe menülerden oluşan bir ışıklı LCD ekrana sahiptir.

Endowash cihazları çalışma sırasında kullanıcıya işlemin hangi aşamada olduğunu, yıkama sırasında ne kadar süre kaldığını ayrıca tüm kullanılan dezenfektan ve benzeri temizleme maddelerinin kullanıldığını Türkçe olarak belirtir.

Kullanıcıya yıkama öncesinde gerekli uyarıları yapar. Böylece yıkama sırasında yarım kalabilecek ve dezenfeksiyonun eksik yapılmamasını sağlayacak tüm uyarıları belirtir.

Kullanıcı dostu bir arayüze sahip olan Endowash cihazları ile dezenfeksiyona başlamak sadece iki düğmeye basarak gerçekleştirilir.
Femtomed ?2024
¡¡ Uyarılar
Femtomed Tıbbi Ürünler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi.
Adres : Ferhatpaşa Mh. 15. Sk. Veysel Dayanç İş Merkezi No: 147/2 Ataşehir / İSTANBUL
Tel : 0216 661 2800 Faks : 0216 661 2277 email : info@femtomed.com
 ?Copyright by FemtoMed. All rights reserved.
endoWash Full Automatic Digital-Intelligent Endoscope Washer & Disinfector Machine Record Systems endoWash Endoskopi Yıkama Ve Dezenfeksiyon Kayıt Sistemleri Dijital görünt?aktarım sistemi nedir? Endoskopi ( gastroskopi, kolonoskopi, rektoskopi, sigmoidoskopi, özofagoskopi, duodenoskopi, bronkoskopi, laparasokopi, artroskopi vs ) US, c kollu rontgen, mikroskop gibi tıbbi görüntüleme cihazlarındaki imajlar?bilgisayara aktarıp arşivleyen, print eden, resimler üzerinde değişiklik yapılmasına ve işaretlemelere olanak sağlayan, video kayıt yapabilen, video kayıt kurgulama yapabilen, CD ve DVD hazırlayabilen sistemin tamamına denir. endoWash endoskopi yıkama ve dezenfeksiyon bilgileri mevcut database ile entegre edilerek endoskopi yıkama bilgileri de arşivlenmektedir